Google AdWords reklama

Využite potenciál reklamy v Google Ads

Google Ads (predtým AdWords) je najväčšia a najefektívnejšia PPC reklamná platforma na svete. Vďaka širokým možnostiam možnostiam cielenia dokážeme zasiahnuť vašich potenciálnych zákazníkov v správny čas na správnom mieste.

Potenciál reklamy v Google AdWords
AdWords reklama od špecialistov

Vysoká úspešnosť kampaní

Sme certifikovaná Google Partners agentúra s viac ako 6-ročnými skúsenosťami. Uvedomujeme si, že rásť môžeme len s úspechom našich klientov. Preto sa orientujeme na výkon a merateľné výsledky.

Prečítajte si, ako sme vďaka reklame v Google Ads zvýšili predaje eshopu s LED osvetlním a dosiahli ROAS 1344% už za prvých 6. týždňov.

Prípadová štúdia Google Ads

Komplexný servis pre vašu reklamnú kampaň

Kampane vám nastavíme presne podľa vašich cieľov, potrieb a možností. Od kampaní vo vyhľadávacej sieti, cielenú reklamu a remarketing v GDN až po analytiku.

Google AdWords kupón 75€ zadarmo

Kupón na 75€ kredit pre nové účty ZADARMO

Máte nový Ads účet, nie starší ako 14 dní? Spoluprácou s nami získate ako bonus jednorazový kupón na kredit v hodnote 75€ zadarmo. Pozn.: Kupón sa aktivuje po preinvestovaní aspoň 25€ do 30 dní od zadania kupónu.

Sme lovci konverzií. Zameriavame sa na výkon a výsledky.

Doplnkové služby pre ešte lepšie výsledky

Vedeli ste, že nevhodná landing page (stránka, na ktorú smeruje reklama) vás môže oberať o konverzie a znížiť tak celú výkonnosť kampane? V CREALAB-e vám vytvoríme alebo prispôsobíme landing page na vašej web stránke tak, aby čo najlepšie zodpovedala reklamnej kampani a priniesla čo najviac konverzií.

Máte záujem o naše služby?

Vyžiadajte si nezáväznú cenovú ponuku. Odpovieme vám najneskôr do 48 hodín.