Tvorba eshopov na mieru

Tvorba eshopov podľa najnovších štandardov

Do našich eshopov dávame nie len vášeň, ale predovšetkým viac ako 6 rokov skúseností. Vieme, že eshop musí nie len dobre vyzerať, ale byť aj plne funkčný a prispôsobený pre potreby zákazníkov. Pri tvorbe eshopov preto dodržiavame najnovšie štandardy a postupy. Nepredávame len eshopy, vyvíjame výkonné riešenia. Vašim cieľom na internete je získať nových zákazníkov a zvyšovať zisk.

Tvorba eshopov na mieru
Responzívny eshop

Unikátny responzívny dizajn na mieru

Eshop na mieru vám dodáme s unikátnym dizajnom internetového obchodu a s funkčnými prvkami, ktoré budú graficky jedinečne spracované a rozložené tak, aby vašim zákazníkom zjednodušili celý proces nákupu. Responzívny dizajn je dnes absolútnym štandardom a je prakticky nevyhnutný. Počet prístupov z mobilných zariadení neustále rastie, preto je dôležité, aby sa váš eshop korektne zobrazoval na všetkých typoch zariadení. V opačnom prípade riskujete, že návštevník z internetového obchodu okamžite odíde. Naše eshopy sa vďaka responzívnemu dizajnu prispôsobia akémukoľvek typu zariadení. Počítač, notebook, tablet či smartfón. Eshop vyzerá vždy skvele a je použiteľný pre každého.

Redakčný systém pre jednoduchú správu

Nemusíte byť skúsený IT odborník. Eshop vám dodáme s redakčným systémom, pomocou ktorého dokážete kompletne a jednoducho obsah spravovať aj sami. Editovať produkty, fotografie, nové podstránky alebo články v blogu nebolo nikdy jednoduchšie.

Tvorba eshopov na ecommerce systémoch
Online marketingová agentúra

Marketingové nástroje pre podporu predaja

Využite možnosti propagácie, predaja či sledovania správania návštevníkov, ktoré vám pomôžu pochopiť potreby klientov, ktoré sú nevyhnutné pre optimalizáciu predaja a ziskov.

Individuálny a ľudský prístup ku klientom

Každý klient je pre nás VIP klient a preto aj k vášmu projektu pristúpime individuálne a vypracujeme vám riešenie na mieru. Vždy sa snažíme reagovať na vaše požiadavky promptne a k vašej plnej spokojnosti.

Individuálny ľudský prístup ku klientom

Máte záujem o naše služby?

Vyžiadajte si nezáväznú cenovú ponuku. Odpovieme vám najneskôr do 48 hodín.